Tłumaczka języka angielskiego

angielski Kraków
tłumaczenia język angielski
tłumaczenia z angielskiego

Tłumaczka przyszła na zlecenie punktualnie oraz dobrze przygotowana do tłumaczenia (m.in. sprawdziła tłumaczenia tytułów filmów na jęz. angielski). Byliśmy bardzo zadowoleni ze sprawności językowej oraz swobody wypowiedzi Pani Jarmołowskiej, która płynnie i rzetelnie tłumaczyła konsekutywnie długie fragmenty tekstu. Jednocześnie była tłumaczem niezwykle profesjonalnym i niewidocznym – mimo kompetentnego przekładu, tłumaczka nie zdominowała gościa, w skupieniu tłumaczyła nawet dłuższe wypowiedzi nie odwracając uwagi od zaproszonego mówcy.

Natalia Gedroyć, Główny Specjalista w Wydziale Komunikacji, Instytut Adama Mickiewicza

 

„Tłumaczenia wykonywane przez Panią Karolinę Jarmołowską są bardzo dobrej jakości, a ponadto dowiodły znajomości branży. Wszystkie zlecane przez nas tłumaczenia tłumaczka wykonuje rzetelnie, stawia się punktualnie na tłumaczenia oraz cechuje się wrodzonym profesjonalizmem. Zawsze możemy liczyć na jej dyspozycyjność i dobre przygotowanie do tłumaczeń.”

Magdalena Szubert, GET IT

 

„ We would like to extend on our behalf the best possible reference as Karolina was always an excellent interpreter and a reliable and pleasantly mannered colleague.”

Ronan Power, translation.ie

 

„Pani Karolina Jarmołowska brała udział w realizacji wielu projektów tłumaczeniowych wykazując się wysokimi kwalifikacjami translatorskimi, umiejętnością pracy w grupie i wysoką kulturą osobistą. Pracę Pani Karoliny cechuje pełen profesjonalizm, rzetelność oraz przygotowanie do tematu. Tłumaczenia wykonywane przez Panią Jarmołowską stoją zawsze na najwyższym poziomie, co potwierdzają również w badaniach posprzedażowych nasi Klienci. Z pełnym przekonaniem możemy polecić usługi Pani Karoliny przyszłym zleceniodawcom.”

Dagmara Pitala, Behlert and Behlert

 

„Każde tłumaczenie było wykonane terminowo, profesjonalnie i dopełnione szczegółową dyskusją ewentualnych niuansów terminologicznych. Pani dr Karolina Jarmołowska – oprócz oczywistych wysokich kompetencji w zakresie języka angielskiego – doskonale zna specyfikę konstrukcji i styl prac naukowych, co powoduje, że zagraniczni recenzenci, którzy często są bardzo krytyczni i wymagający wobec językowej warstwy artykułów, nigdy nie sformułowali w tej kwestii żadnych negatywnych uwag do moich opracowań tłumaczonych przez Panią Karolinę. Z największą przyjemnością rekomenduję Panią Karolinę Jarmołowską jako doskonałą specjalistkę w zakresie tłumaczeń.”

dr Danuta Piróg, Instytut Geografii, Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

 

Tłumaczenia wykonywane przez Panią Karolinę i jej zespół są zawsze bardzo rzetelnie przygotowane. Przetłumaczone teksty zawierające fachową terminologię z zakresu nauk przyrodniczych są łatwe w odbiorze dla czytelnika, co jest bardzo istotne w przypadku tekstów naukowych. Niewątpliwym plusem współpracy jest bardzo przyjazna komunikacja. Serdecznie polecam Panią Karolinę, jako tłumacza wszystkim, którzy chcą
skorzystać z usług translatorskich na najwyższym poziomie.

dr Łukasz Wiejaczka, Instytut Geografii i Przestrzennego Zagospodarowania Polskiej Akademii Nauk